Özel Direksiyon EğitimiYENİ BİR İŞE BAŞLAYACAKSINIZ ve işyerine bilmediğiniz ve yeterli olmadığınız halde '' araba kullanma yı biliyorum,aktif olarak trafikte araba kullanabilirim''dediniz. Endişelenmeyin hızlı bir özel direksiyon dersi eğitimi programıyla, sizi kısa bir sürede İstanbul trafiğine tek başınıza çıkabilecek düzeye getiriyoruz.

SİZ BAYANLAR KAPIDA EŞİNİZİN ARABASI DURUYOR ama siz halen çocuğunuzu okula, kreşe servisle yada taksiyle gönderiyorsunuz. Evin ihtiyaçları alınacak, markete gidilecek, bir arkadaşınızı ziyarete gideceksiniz ama siz araba kullanmayı bilmediğiniz için her zaman eşinizi beklemek zorunda kalıyorsunuz. '' araba kullanmak özgürlüktür ''Artık Özel Direksiyon Dersi eğitimi alma zamanı gelmedi mi sizce !


EHLİYETİNİZİ ALALI UZUN ZAMAN OLDU ama ailedeki bireylerin bağırmaları yüzünden cesaretinizi toplayıp birtürlü araba kullanamadınız. ''Tam çalışalım diyoruz bir yanlışımda bağırmalar , kızmalar vs. Bu yüzden üzerime korku bindi. Korkularımı yenmemi sağlayacak bana araba kullanmanın tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum.''' diyorsanız özel direksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ EĞİTİMİ esnasında meydana gelebilecek olan kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla ve asla SORUMLU TUTULMAZ. Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır.

KENDİ ARACINIZ VAR VE KENDİ ARACINIZLA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORSANIZ, Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla direksiyon kursu verilmektedir.

 

İSTEYENE OTOMATİK, İSTEYENE MANUEL Adana trafiğinde manuel vites / triptonik / otomatik vites araçlarımızla güvenli direksiyon eğitimi . Araçlarımız tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı, ABS, EBD, 2 hava yastığı ). Ehliyetsiz öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir. Size verdiğimiz değeri görmek için direksiyon dersi araçlarımızı inceleyin lütfen. Araçlarımız son model ve kaliteli ve pahalıdır. Fiyatlarımız rakiplerimizden 5-10 tl bu yüzden yüksek olabilir. Eski, kalitesiz, güvensiz araçlarla ne sizi nede kendimizi Adana trafiğinde riske atamayız. Güvenlikten taviz veremeyiz. Bizim önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir. Sizler direksiyon eğitimi boyunca bize emanetsiniz.

TRAFİK FOBİSİ ( KORKUSU ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsunuz Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir.Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusu. Gelin uzman Direksiyon Öğretmenlerimizle size yardımcı olalım ve vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile sizi Adana  şehiriçi trafiğine güvenle hazırlayalım.

ÖZELLİKLE DAHA ÖNCE KAZA GEÇİRMİŞ bireylerin korkularını yenmeleri kolay olmaz. Uzmanlarımızın yardımıyla ne kadar kısa sürede trafiğe adapte olacaklarına inanamıyacaksınız !. Özel Direksiyon Dersleri eğitimi esnasında gerektiğinde yardım alarak, daha önce kötü bir kaza deneyimi yaşamış onlarca öğrencimizi güvenle tekrar trafiğe kazandırdık.

DİREKSİYON KURSU EĞİTİMİ VEREN BAZI KİŞİLER SİZLERİ İSTEDİĞİNİZ YERLERE GÖTÜRMEZLER. Korktukları için yada araçlarına zarar gelmesin diye sizi yoğun ve zor bölgelerden uzak tutarlar. Sizi kolay yollarda gezdirirler. Oysa bizim kurumumuzda seviyeniz çalışma yapacağınız yerlere uygunsa, özel direksiyon dersi çalışacağınız güzergahları sizler özgürce belirlersiniz. Politikamız şudur ; zoru başaran öğrencimiz zaten kolayı yapar, Biz öğrencilerimizi çok aşırı panik değillerse daha ilk günden trafiğe atar , hep zor şartlara alıştırır ve mükemmeli hedefleriz. İşte bizim farkımız

BAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN EN BÜYÜK ÇEKİNCE İNTERNETDEN BULDUĞU KİŞİYE NE DERECE GÜVENİLİR. İstanbul da trafikte özel Direksiyon Eğitimi gerçek mesleği öğretmen olmayan sadece araba kullanmasını bilen şahıslar tarafından yapılmaktadır.Bu kişilerden özel direksiyon dersi, eğitimi alan insanların büyük çoğunluğu birşey öğrenemedikleri için daha sonra bize geliyorlar. Referanslarımızı okuyun lütfen. Siz eğitimli insanlar iyi biliyorsunuz ki; Bilmek ayrı ama öğretmek apayrı bir yetenek ister. Çoğu kimse bilir ama bildiğini iyi aktaramaz. Bizler pedagojik formasyona sahip Üniversitelerin Eğitim Fakültesinde Öğretmenlik Eğitimi görmüş gerçek öğretmenleriz. T.C. devletinin polis,subay, doktor, hakim ve öğretmenine güvenmeyeceksiniz de kime güveneceksiniz? Eğer güven sorunu varsa Direksiyon Kursu na akrabanızla, eşinizle, arkadaşınızla gelin. Bizim için sakıncası yok, bizler misafiri severiz.

Özel Direksiyon Eğitimi

Direksiyon dersinde fazla ders ücretine son diyerek sizleri aldatmaya çalışanlar var..
Ticaretten çok eğitimdeki kaliteye önem veren firma kişiliğimizle siz değerli kursiyerlerimizi uzman öğretmenlerimiz eşliğinde İstanbul'un yoğun trafiğine hazırlıyoruz.

İddialıyız! Trafikte Tek Başınıza Aracınızı Kullanabilme Garantisi Veriyoruz...!

Ehliyetinizi aldınız ama yoğun trafikte araç kullanmaya çekiniyorsunuz.

ÜNAL IŞIK SÜRÜCÜ KURSU olarak yılların tecrübesiyle sizleri en yoğun trafiK içerisinde yetiştiriyoruz.

 

Araçlarımız güvenliğiniz için özel donanımlı, güvenlik paketli, klimalı, 2011 CİTROEN C3 tür.

Sizin ve karşınızdaki sürücülerin can güvenliği asla hafife alınmamalı.

Eğitimde kaliteye önem veriyorsanız, ÜNAL IŞIK SÜRÜCÜ KURSUNU ARAYINIZ.

Ehliyetiniz varsa ve kendinizde direksiyon dersi konusunda hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız. Konusunda uzmanlaşmış direksiyon
dersi
eğitmenleri eşliğinde direksiyon dersi eğitim pistimizde veya akıcı trafikte direksiyon dersi eğitimi alabilirsiniz. Direksiyon dersi eğitimi ciddiye alınması gereken bir olgudur bu açıdan çok önemlidir sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur. Öncelikle bu bilinçte olmalıyız.

 

DİREKSİYON DERS SAATLERİ: Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz
gün ve saatlerde direksiyon hocalarımızdan, önceden randevu alarak işinizi aksatmadan Özel Direksiyon Dersi alabilirsiniz. Kaç direksiyon dersi alacağınızı Direksiyon Hocalarımız ile ilk direksiyon dersine çıktıktan sonra eksiklerinize bakarak beraber karar verebilirsiniz.

DİREKSİYON DERSİ YERLERİ : Gebze'nin trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin
en sık kullandığınız güzergahta direksiyon dersi verilmektedir. Örneğin en çok kullanacağınız güzergahta ve işiniz ile eviniz arasında alıştırma sürüşleri yapılmaktadır.

KAÇ DİREKSİYON DERSİNDE ARABA KULLANABİLİRİM?: Öğrenme kişiden kişiye göre değişebilir. Yılların tecrübesine dayanarak şunu söyleyebiliriz Özellikle direksiyon dersi tamamen kişisel reflekslerle ilişkilidir. Sizin reflekslerinize göre öğrenme süreniz eğitmenlerimizle birlikte belirlenecektir.

Eğitim süresi genellikle 3 ile 12 günden oluşmaktadır.

EĞİTİM BİZİM İŞİMİZ

LÜTFEN DİKKAT!

  • Direksiyon eğitimini sıradan sürücülerden değil,
  • Uzman Direksiyon Eğitmenlerinden alınız.